Garnitur szyty na miarę

Garnitur szyty na miaręGarnitury już od bardzo dawna zaliczają się do grona najpopularniejszych ubrań męskich, które chyba nigdy nie wyjdą całkiem z mody. Przy tak dużej popularności, w sklepach odzieżowych siłą rzeczy panuje ogromny wybór. Można więc sądzić, że każdy bez żadnego problemu powinien od ręki znaleźć idealny dla siebie garnitur. Niestety, w rzeczywistości nie jest to takie proste, i szybko może się okazać, że nawet po bardzo długich poszukiwaniach nie będziemy w stanie znaleźć takiego modelu, który w pełni będzie do nas pasował.

Marynarka szyta na miarę

Marynarka szyta na miarę

 

Z tego też powodu wielu ludzi decyduje się na garnitur uszyty na miarę. Niektórzy sądzą co prawda, że jest to zbyt kosztowne oraz czasochłonne, jednak tracą w ten sposób niepowtarzalną szansę na posiadanie naprawdę idealnego i indywidualnego ubioru. Dostępne są 2 sposoby szycia miarowego: made to measure i bespoke. Bespoke to szycie u krawca i rzeczywiście jest to długi i kosztowny proces. Rozwiązaniem jest technologia made to measure, gdzie garnitur jest dopasowywane do sylwetki w/g gotowych szablonów. Wszystkie więc wspomniane problemy w rzeczywistości praktycznie nie istnieją, bowiem koszt i czas wykonania takiego garnituru jest tutaj niewiele większy od gotowych ubrań w sklepie.

Krojenie garnituru na miarę

Krojenie garnituru na miarę

Należy przy tym zauważyć, że równocześnie zalety takiego rozwiązania są wprost nie do opisania. Przede wszystkim, otrzymujemy w ten sposób garnitur naprawdę dopasowany do naszych wymiarów – w tym przypadku nie trzeba zatem uciekać się do żadnych kompromisów, jak przy sklepowych zakupach. W dodatku garnitur szyty na miarę jest po prostu w pełni unikalnym oraz indywidualnym ubiorem, zatem nosząc go mamy absolutną pewność, że praktycznie nikt inny nie posiada drugiego, takiego samego modelu. Ten sposób pozyskiwania ubrań jest bardzo modny na zachodzie i coraz modniejszy w Polsce. Najlepsze marki proponują szycie na miarę w przeciągu 2-3 dni, jednocześnie dając do wyboru setki tkanin, dziesiątki modeli i dodatków.

Garnitury szyte na miarę to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących zarówno wygodę, jak i odpowiedni styl oraz oryginalność. Z całą pewnością ubierając się w ten sposób można być absolutnie pewnym wszystkich tych rzeczy. Jeśli zatem chce się naprawdę dobrze wyglądać, to jak najbardziej warto jest zwrócić uwagę właśnie na takie możliwości jak made to measure. W porównaniu do zakupów w zwykłych sklepach nie mamy zbyt wiele do stracenia, a równocześnie możemy naprawdę dużo zyskać.

Burberry - pobieranie miary

Burberry – pobieranie miary

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Jedna odpowiedź na „Garnitur szyty na miarę

  1. BigLook komentarz:

    Oj tak, zgadzam się z artykułem.
    Jeśli mamy nieszablonowa sylwetkę, albo po prostu ciężko jest nam znaleźć garnitur, który leżałby na nas idealnie to najlepiej zamówić sobie garnitur uszyty na naszą miarę. Zdecydowanie lepiej mężczyzna prezentuje się w idealnie dobranym garniturze 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *