Hugo Boss – kolekcja męska na zimę

Hugo Boss 2014Pojawiły się zdjęcia męskiej kolekcji Hugo Boss Black na jesień zimę 2013/2014. Sesję wykonała  Camilla Akrans, a pozowali Lily Donaldson i Ryan Burns. E

Co możemy znaleźć? Jak w zwykle w przypadku linii Black klasykę mody męskiej w eleganckiej formie.

Noc i ciemność rozjaśniona przez światło miasto widoczne z okna w apartamencie. Taki klimat prezentuje nam najnowsza męska kolekcja Hugo Boss

Pierwsze zdjęcie to strój wieczorowy – garnitur smokingowy. Fason jednorzędowy, zapinany na 2 guziki. Klapy frakowe wyłożone atłasem – w szpic, z tyłu 2 cięcia. Całość dopełnia biała koszula z plisą, oraz duża mucha. Trzeba przyznać smoking w tej wersji prezentuje się bardzo elegancko.

Druga propozycja od Hugo Boss to zestaw casualowy. Granatowa marynarka z nakładanymi kieszeniami. Nieoficjalny charakter podkreślają jasne guziki. Zestaw proponowany jest w formie warstw – pod marynarkę nałożona jest szara kamizelka a pod nią koszula w średnio-drobną kratkę. Szyję wypełnia pikowany fular-szal.

Marynarka Hugo Boss 2014

Marynarka Hugo Boss 2014

Naszym zdaniem najciekawszy jest trzeci zestaw. Monochromatyczny i elegancki. Szara koszula, następnie ciemno-szary garnitur, a na to nałożony klasyczny grafitowy płaszcz męski – dyplomatka. Interesujące są również akcesoria: czarne półbuty męskie z skóry licowej z dużym połyskiem, oraz czarna duża torba z niebieskim obszyciem.

Jak widać zimowa kolekcja obejdzie się bez rewolucji. Cały czas pozostajemy w klasycznych fasonach i szaro-granatowej stylistyce. Trochę żywiej prezentują się ubrania z lookbooka. Tutaj przewijają się brązy, beże, szarości a nawet tak trudny w łączeniach kolor żółty.

Szary garnitur Hugo Boss 2014

Szary garnitur Hugo Boss 2014

Kolekcja Hugo Boss 2014

Kolekcja Hugo Boss 2014

Spinki Hugo Boss 2014

Spinki Hugo Boss 2014

Torba męska Hugo Boss 2014

Torba męska Hugo Boss 2014

 

 

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *