Kolekcja Digel wiosna – lato – Casual Life

 

Kolekcja DIGEL CASUAL LIFE podkreśla męską linię sylwetki, a jednocześnie gwarantuje swobodny wygląd i dopasowany krój.

Kolekcja marynarek prezentuje dwie sylwetki. Popularną – klasyczną i bardziej miejską o nazwie „Casual life”. Zachowanie klasycznej sylwetki jest wciąż kwestią kluczową, ale cięcie jest bardziej współczesne. Użycie ekskluzywnych tkanin wełnianych i mieszanek z jedwabiem oraz lnem daje efekt czystości i prostoty koloru, a także fakturę, którą można dowolnie łączyć i mieszać. „Casual Life” staje się znaczącą linią w kolekcji, łącząc bardziej wysmakowaną modę z różnymi wizerunkami w zależności od panujących trendów. By połączyć tematy kolorystyczne wprowadziliśmy elementy czerni, beżu i szarości, wszystkie we wszelkich odcieniach aż do bieli.

Marynarki
Wszystkie trzy fasony marynarek – comfort, modern i slim – charakteryzują się rozmaitymi nowymi detalami: popularne będą łaty na łokciach, wykonane z różnorodnych materiałów czy kontrastująca wewnętrzna strona kołnierza, do której czasem użyty zostanie krawatowy jedwab. Podszewki z barwnym haftem czy kolorowymi lamówkami dodadzą kolekcji świeżości. Nowy będzie podział tematyczny najważniejszych produktów: typ „micro“ to rodzaj modnych, casualnych marynarek, wykonanych z welurowych materiałów, kolorystycznie jednolitych lub o drobnych wzorach. Typ „cashwool“ to miękkie marynarki z najwyższej jakości wełny i kaszmiru o wyszukanym dizajnie. I wreszcie „Harris tweed“, najbardziej tradycyjny temat Digla, zachwyci różnorodnymi, drobnymi detalami i interesującym dizajnem.

www.digel.pl

[imagebrowser id=3]

[nggallery id=3]

Marynarki

Wszystkie trzy fasony marynarek – comfort, modern i slim – charakteryzują się rozmaitymi nowymi detalami: popularne będą łaty na łokciach, wykonane z różnorodnych materiałów czy kontrastująca wewnętrzna strona kołnierza, do której czasem użyty zostanie krawatowy jedwab. Podszewki z barwnym haftem czy kolorowymi lamówkami dodadzą kolekcji świeżości. Nowy będzie podział tematyczny najważniejszych produktów: typ „micro“ to rodzaj modnych, casualnych marynarek, wykonanaych z welurowych materiałów, kolorystycznie jednolitych lub o drobnych wzorach. Typ „cashwool“ to miękkie marynarki z najwyższej jakości wełny i kaszmiru o wyszukanym dizajnie. I wreszcie „Harris tweed“, najbardziej tradycyjny temat Digla, zachwyci różnorodnymi, drobnymi detalami i interesującym dizajnem.

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

2 odpowiedzi na „Kolekcja Digel wiosna – lato – Casual Life

  1. check this out komentarz:

    Bardzo dobry tekst, rzeczowy i łatwy do przyswojenia

  2. Olivia komentarz:

    Way to go on this esays, helped a ton.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *