O serwisie

Moda Męska Bez Tajemnic – Vortal na temat odzieży męskiej

Stronę tworzy entuzjastów mody męskiej i w planach mamy omówienie takich elementów garderoby jak garnitury, garnitury ślubne, garnitury biznesowe, smokingi, surduty, fraki, koszule, krawaty itd. Nie pominiemy również okryć wierzchnich, czyli kurtek sportowych, wizytowych i płaszczy.

Co założyć do cioci na imieniny, dlaczego nie zakładać białej muchy do smokingu, czy brąz to dobry kolor na garnitur ślubny – te pytania pozostaną już bez tajemnic. Dowiesz się jak dopasować dodatki do stroju ślubnego, w czym pójść na wieczór kawalerski i jak ubrać się na pierwszą wizytę do przyszłych teściów. Wiązanie krawata, dobór koszuli i wybór marynarki staną się niezwykle bezproblemowe. Wyjaśnimy czym różni się frak od jaskółki i co oznacza dopisek „black tie” na zaproszeniu.

W serwisie znajdziesz też wiadomości o nadchodzących targach, pokazach, najnowszych kolekcjach i ciekawostkach ze świata mody. Przedstawimy nasze propozycje gotowych zestawów ubrań, oraz ocenimy sugestie innych stylistów. Zaprezentujemy Garnitury, Marynarki, Smokingi , Kurtki, Koszule oraz Krawaty w najnowszych kolekcjach słynnych producentów. Digel, Wilvorst, Tziacco, Masterhand, Taboo Pierre Cardin, Willsoor, Van der Vaalk, Adam Collection, Graf Longina, Faber – to tylko ich część.

Całość uzupełnia forum dyskusyjne o modzie męskiej, gdzie odszukasz odpowiedź na resztę zagadnień.

Zapraszamy do częstych odwiedzin i dyskusji
Ekipa Vortalu Moda Męska Bez Tajemnic www.moda-meska.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *